Zabawki dla dorosłych – dlaczego warto z nich korzystać?

274

Nie da się ukryć, że seks staje się coraz mniejszym tabu w naszym kraju. Jednakże z drugiej strony warto też pamiętać o tym, że niektórzy w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, po co korzystać z seks zabawek. Dlatego też dziś przedstawimy wam ich zalety – i czy warto w ogóle z nich korzystać!

Zabawki dla dorosłych – dlaczego warto z nich korzystać?

Po co w ogóle one są?

Głównym powodem rozważenia zakupu zabawek erotycznych może być odkrycie tego, co naprawdę nas podnieca oraz lepsze zrozumienie siebie i naszej orientacji seksualnej. Gadżety porno to również zabawny i kreatywny prezent. Jeśli frustruje nas wizja wręczenia partnerowi kolejnego nudnego prezentu, zawsze możemy rozważyć zakup gadżetów jako inwestycję w poprawę naszego życia seksualnego. Warto jednak nie oszczędzać na zabawkach, bo wpłynie to na doświadczenie korzystania z nich w przyszłości. Być może gadżety wielokrotnego użytku nie są zbyt tanie i trzeba je dokładnie wyczyścić, więc jeśli często masz ochotę na seks, jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja – w końcu posiadanie przyzwoitej zabawki jest zdecydowanie lepsze niż kilkakrotna tania zabawka. Ta zabawka będzie się lepiej rozpadać po kilku użyciach.

Podobnie jak użycie olejków eterycznych lub wibrujących pierścieni podgrzeje temperaturę w sypialni – niekoniecznie olej jest zwykle uważany za zabawkę seksualną – prawda? Na przykład sugestia użycia masażu łechtaczkowego z pewnością przyciągnie kobiety, które lubią być stymulowane i mężczyzn, którzy lubią zadowolić kobiety. Warto również wspomnieć o balu gejszy, który zadowoli każdą kobietę i pozwoli jej ćwiczyć mięśnie dna miednicy. Warto urozmaicić swoje życie seksualne, wybierając jakieś zabawki erotyczne, ponieważ w przyszłości zostanie to wynagrodzone i nigdy nie będziesz się nudzić w twojej sypialni.

Użycie seks zabawek

Używając zabawek erotycznych, które Ci odpowiadają, możesz naprawdę poczuć się lepiej w łóżku. Takie zabawki erotyczne mogą obejmować na przykład wibratory, masturbatory, a nawet samą bieliznę erotyczną. Pamiętaj jednak, że nie wszystko, co może poprawić twoje życie seksualne, może poprawić twój obecny związek. Udany seks odgrywa nieocenioną i ogromną rolę w zbliżaniu partnerów do siebie. Dlatego odpowiednia zabawka erotyczna z pewnością podniesie temperaturę Twojego łóżka, ale zależy to od tego, jak z niej korzystasz. Możesz także urozmaicić swoje życie seksualne, kupując na przykład Karma Sutra lub sugerując partnerowi nowe zmiany w swojej pozycji seksualnej.

Podsumowując – czy warto z nich korzystać?

Według nas – jak najbardziej tak. Seks zabawki mogą naprawdę wiele zmienić w twoim życiu, szczególnie jeśli w twojej sypialni nie dzieje się najlepiej. Jednakże to jakie seks zabawki wybierzecie, to już jest w waszych rękach, z tego powodu iż każdy ma inne gusta – a jak wiadomo – o gustach się nie dyskutuje.