Wprowadź odrobinę pikanterii do sypialni

134

Ostatnio zastanawiasz się nad tym aspektem dość często? Co zrobić, by życie erotyczne znowu dawało tyle radości i satysfakcji, jak wcześniej? Dlaczego tego aspektu nie wolno traktować po macoszemu? Jakie kroki podejmować, by zadbać o odpowiednie doznania? Oto garść cennych informacji dotyczących tego tematu.

Wprowadź odrobinę pikanterii do sypialni

Dlaczego udane życie erotyczne jest tak ważne?

Na pewno jest to istotna płaszczyzna. Sporo osób zaś o tym zapomina. Każdy z nas ma swoje potrzeby seksualne. Udany seks to nie tylko jednak możliwość na ich zaspokojenie. Nie da się ukryć, że pełna rozkoszy miłość fizyczna scala związki. Nieprzypadkowo mówi się o tym, że dużo par rozpada się właśnie dlatego, że seks zaczął stawać się dla partnerów przykrym obowiązkiem, a nie radością. Kwitnące życie erotyczne pozytywnie wpływa zaś nie tylko na relacje pomiędzy kobietami i facetami. Chodzi także np. o lepsze samopoczucie i korzystniejsze nastawienie do otaczającej rzeczywistości. To zaś przekłada się na to, że mamy o wiele więcej energii. Nie jest tajemnicą, że udane życie seksualne dobrze wpływa na psychikę. Ta z kolei ma znaczenie pod kątem wielu aspektów w naszym codziennym życiu. Jeśli np. mężczyzna nie jest zadowolony ze swojej postawy w łóżku, to zaczyna mieć problemy z akceptację samego siebie. Pojawiają się kompleksy, które prowadzą np. do zaburzeń erekcji. Bez udanego seksu trudno jest zatem o czerpanie radości z każdego kolejnego dnia. Jeśli zatem coś w tym temacie nie funkcjonuje do końca dobrze, to należy podjąć odpowiednie kroki, by to jak najszybciej zmieni.

Jaką bieliznę kupi?

Są rozmaite sposoby, by jeszcze bardziej rozpalać zmysły. Zauważyłaś, że ostatnio Twoje życie erotyczne jest na bardzo kiepskim poziomie? Kochasz się ze swoim facetem znacznie rzadziej, niż miało to miejsce wcześniej? Seks nie daje już tyle radości? W życiu każdej pary może przyjść taki moment. W takim położeniu warto zadbać o wprowadzeniu nowych elementów. Może to być np. bielizna. Świetnie nadają się w tym celu np. szorty. Są one seksowne i pobudzają zmysły. Sprawiają, że podniecenie mężczyzny staje się coraz większe. Temperatura rośnie i o to w tym właśnie powinno chodzi. Wszak porządna bielizna nie tylko musi być wygodna i komfortowa. Na szczęście szorty świetnie wywiązują się z tego zadania. Poza tym są one w stanie pobudzić zmysły. Jak wybrać odpowiednie szorty? Trzeba zdecydować się na majtki od sprawdzonych producentów. Wybieraj bieliznę dobrze dopasowaną do pupy. Z tym nie ma jednak żadnego kłopotu, bo jest sporo opcji do dyspozycji. Możesz zatem zdecydować się na odpowiednie rozmiary, jak i pasujące Ci kolory. Warto zaś wprowadzić nutkę pikanterii do życia erotycznego. Jeśli nie będą aktywowane żadne zmiany, to życie erotyczne stanie się nudne. Z czasem seks w ogóle nie będzie dawał satysfakcji, a stanie się jedynie jednym z obowiązków do odhaczenia. Do takiej zaś właśnie sytuacji nie można dopuścić.

Dlaczego nie warto ograniczać się do jednych i tych samych pozycji seksualnych?

O czym jeszcze pamiętać, by seks stał się tak samo przyjemny, jak na samym początku związku? Wiele par popełnia podstawowy błąd. Praktykują bowiem jedne i te same pozycje seksualne. Z czasem do życia łóżkowego wkrada się coraz więcej monotonii. To sprawia, że życie erotyczne jest po prostu w pewnym momencie… nudne. Nie może zatem zaskakiwać, że coraz więcej osób jest tym sfrustrowanych. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, by wprowadzać nowe elementy. Może to być wspomniana już bielizna. A odpowiednie szorty to znakomity wybór. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować także nowe pozycje seksualne. Warto przestudiować Kamasutrę. Dzięki temu odkryjesz pozycje seksualne, które gwarantują naprawdę mnóstwo rozkoszy (pamiętaj o tym, by rozmawiać z partnerem/partnerką o swoich ewentualnych obawach, czy wątpliwościach). To pozwoli na nowo obudzić wzajemne pożądanie w związku. Warto zatem ten aspekt pielęgnować, bo udany seks ma potem przełożenie na inne sfery naszego życia (nie tylko prywatnego, lecz także zawodowego)…