Sprawić, żeby nasze życie łóżkowe było lepsze?

242

Żeby do coś mieć – trzeba o to dbać. Nie inaczej jest w wypadku naszego życia erotycznego, ponieważ jeśli nie dbamy o siebie bądź też o naszego partnera, to zapewne nasz seks będzie nieciekawy oraz bardzo monotonny. Jaki więc jest najlepszy sposób na to, aby nasze życie łóżkowe było lepsze?

Sprawić, żeby nasze życie łóżkowe było lepsze?

Pomyśl o kupnie gadżetów erotycznych

Aby polepszyć swoją sytuację ,,łóżkową” zawsze możemy sięgnąć po gadżety erotyczne – a po które zdecydujecie się sięgnąć, zależy już tylko od Was. Naturalnie na początek warto jest zacząć na przykład od nakładek wibracyjnych, czy kulek gejszy, a jeśli już czujecie się na siłach, możecie przejść do kajdanek, pejczy czy innych ciekawych zabaw łóżkowych.

Bielizna erotyczna

W przypadku bielizny erotycznej możecie sięgnąć po odzież bardziej dyskretną, odważniejszą, czy wręcz jednoznacznie kojarzące się z najostrzejszymi filmami porno. Taka odzież jest też świetnym prezentem na wspólną rocznicę, czy Walentynki, co sprawi, że oprócz uciechy partnerki, czeka was również wyjątkowy i ciekawy seks.

Zakupcie kamasutrę

Już samo skrępowanie rąk partnerki gwarantuje całkowicie nowe doznania. Oprócz tego, możecie spróbować praktykować kamasutrę, która uważana jest nawet za formę sztuki, wymaga to jednak pewnej praktyki, gdyż niektóre pozycje potrafią być wyjątkowo skomplikowane. Co jest najważniejsze w takich erotycznych praktykach, to zaufanie i słuchanie swojego partnera. Kontrolowane danej pozycji nie może w żadnym wypadku spod tej kontroli się wymykać. Ustalcie swoje słowo bezpieczeństwa, którego użycie będzie skutkowało natychmiastowym przerwaniem wykonywanych czynności, ponieważ jeśli tego nie zrobicie, może okazać się że jeden z partnerów zamiast przyjemności – będzie cierpiał, przez co po seksie nie będzie miał już nigdy ochoty na powtórzenie tego ,,manewru” – dlatego też pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim oraz partnera.