Seks po pierwszej randce – dlaczego lepiej tego nie robić?

173

Nie da się ukryć, że bardzo wiele par dosłownie już po pierwszej randce uprawia seks, ale z drugiej strony nie jest to najlepszy pomysł. Dlaczego więc nie warto jest uprawiać seksu już po pierwszym spotkaniu? O tym opowiemy ci już za chwilę!

Seks po pierwszej randce – dlaczego lepiej tego nie robić?

To źle o tobie świadczy

Przeciętnie jedna na dwie kobiety po takim seksie mogą poczuć, że spotykasz się z tym kimś tylko ze względu na wygląd. W rzeczywistości możesz również zostać zarażony jakąś chorobą weneryczną, bo skoro uprawiasz seks na pierwszym spotkaniu, to na pewno nie nosisz gumek. To bardzo pusta metoda, dlatego najlepiej kogoś lepiej poznać, chyba że skupiasz się na takich zbliżeniach.

Jeśli czujesz, że między tobą a nią jest coś więcej, to zamiast seksu, umów się ponownie. Jednocześnie możesz samodzielnie pisać z nią przez telefon, czyż nie? W końcu nic nie przeszkadza, druga randka może być bardziej ekscytująca niż pierwsza, prawda? Powinieneś zostawić seks po randce w spokoju, dopóki nie dowiesz się wystarczająco dużo o drugiej osobie, możesz obudzić się obok niej następnego dnia i nie chcesz, aby wyszła z domu po nocy z nią.

Sytuacja dla randkowiczów

Oczywiście nie można tutaj pominąć tematów związanych z koronawirusem, bo teraz ciężko jest Ci znaleźć ciekawą restaurację, która nadal może przyjąć Twoją rezerwację. Nie jest to zaskakujące, ponieważ rząd zapowiedział dalsze ograniczenia, które zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu. Więc gdzie możesz zabrać tę, którą wybierzesz? Cóż, jeśli nie spędzasz dużo czasu przy ladzie – może to być park, gdy temperatura może być dobra lub jeśli masz więcej pieniędzy – na przykład możesz wynająć domek w górach na weekend. W ten sposób zaskoczysz ją swoim wyborem i będziesz mógł spędzić upojny weekend.

Jeśli jednak te argumenty do ciebie nie docierają

Jeśli nasze argumenty nie są dla Ciebie przydatne i nie chcesz tego robić, najlepiej zabezpiecz się odpowiednio. Najmniejsza prezerwatywa ma odpowiedni rozmiar. Pamiętaj jednak, aby zmienić prezerwatywy po pierwszym seksie lub zaplanować użycie jak największej liczby prezerwatyw podczas seksu z tą osobą.

Co ci ,,grozi” jeśli nie będziesz przestrzegał normalnych zasad?

Otóż po pierwsze, twój związek może bardzo łatwo się rozpaść, nie mówiąc już o kwestiach takich jak choroby weneryczne, które są bardzo groźne – w końcu Freddy Merkury nie po to umarł na AIDS, żebyś ty teraz złapał coś takiego od kogoś, kogo dopiero niedawno poznałeś, czyż nie? Dlatego też mimo iż jeśli chcesz to zrobić, to przynajmniej stosuj zasady bezpiecznego seksu. W ten sposób ominiesz większość nieprzyjemności, i przy odrobinie szczęścia twój związek się powiedzie.