Najlepsze porady dla tych, co wracają do świata randek

176

Randkowanie to dla coraz większej ilości osób problem – z racji tego że mamy coś takiego jak pornografię czy też serwisy takie jak tinder – przez co znalezienie prawdziwej miłości w dzisiejszych, napełnionych technologią czasach graniczy z cudem. Jednakże są sposoby na randkowanie – jak więc to najlepiej uczynić?

Najlepsze porady dla tych, co wracają do świata randek

Pamiętaj, żeby podtrzymywać zainteresowanie

Jeśli uda ci się pójść z kimś na randkę, i na waszym pierwszym spotkaniu widzisz, że twój współtowarzysz spotkania praktycznie nie spuszcza cię z oczu i słucha z uwagą co masz do powiedzenia, to wysoce prawdopodobne jest to, że ta osoba jest właśnie tobą zainteresowana. Naturalnie jeśli jednak jeśli zauważysz, że dosłownie przez CAŁY czas cię obserwuje – to może wtedy być obsesja a nie zakochanie… Co innego, kiedy nie zwraca na ciebie uwagi, bądź też cały czas patrzy się w telefon i na twoje próby kontaktu odpowiada bardzo zdawkowo, a nawet nie daje ci żadnej odpowiedzi – wtedy najlepiej jest po prostu zakończyć randkę. Dodatkowo jeśli osoba z którą idziesz na randkę, aktywnie szuka z tobą kontaktu cielesnego, ociera się o ciebie, stara się cię chwycić za rękę, bądź próbuje cię przytulić, to oznacza że masz szczęście – teraz tylko nie zmarnuj tej szansy, jeśli ta osoba ci się również podoba – postaraj się to odwzajemnić.

Na pierwszą randkę bądź punktualnie

Wydaje się to dość oczywiste, jednakże niektóre osoby mimo setek artykułów na ten temat – wciąż o tym zapominają. Naturalnie każdy ma prawo się spóźnić, ale to w większości pokazuje drugiej stronie, że po prostu to spotkanie nie jest dla ciebie aż tak ważne. W końcu posiadanie kogoś, kto rozumie nasze potrzeby, oraz zawsze nas chętnie wysłucha może nam bardzo pomóc w tej ciężkiej wędrówce w świecie wypełnionym nieszczęściem, odosobnieniem oraz chorobami. Naturalnie znalezienie takiego kogoś nie jest łatwe, jednakże jeśli nam się uda, i będziemy pielęgnować to uczucie, to na pewno będzie nam o wiele łatwiej.

Pamiętaj, że jeśli jest tobą zainteresowana – na pewno o to spyta

Większość kobiet często umiera z ciekawości, z jakimi partnerkami był jej aktualny partner. Prawie każda jest zainteresowana tym, jak wygląda oraz jak ma na imię, z racji albo czystej zazdrości, albo z tego powodu żeby złapać z taką dziewczyną ,,kontakt” oraz dowiedzieć się więcej o swoim partnerze za jego plecami. Dlatego też jeśli dopiero zacząłeś nowy związek, nie mów o swoich byłych partnerach, bo być może niektórzy mogą to po prostu źle odebrać, przez co kruchy na początku związek może się po prostu rozpaść. Nigdy o tym nie zapominaj, bo w innym wypadku po prostu źle to się skończy.

Źródło : https://xgalerie.pl/