Jak sprawić, aby związek się nie rozpadł – poradnik dla zakochanych

134

Niewiele par zdaje sobie sprawę, że najczęstszą przyczyną rozpadu związku – jest zazwyczaj brak pracy nad związkiem, bądź też samo zaniedbanie – wydaje się to takie proste do przyjęcia, jednakże mimo to wiele osób dopuszcza się tego. Jak więc sprawić, aby tak się nie stało w twoim związku?

Jak sprawić, aby związek się nie rozpadł – poradnik dla zakochanych

Nieporozumienie może spowodować rozpad

Nie oznacza to milczenia, ponieważ na przykład niekoniecznie rozumiesz, co mówi do ciebie twój partner. Jednym z powodów jest to, że ludzie często koncentrują się na rozwijaniu własnych opinii, a nie na celach, które partnerzy chcą osiągnąć – prawdziwy cel rozmowy bardzo różni się od zamierzonego. Mówiąc, po prostu przekonujesz swojego partnera, aby uwierzył w Twoje pomysły. W rezultacie często nie słyszymy argumentów drugiej połowy, a cała rozmowa kończy się jednym argumentem – do nikogo nie dojdzie. Dlatego postaraj się słuchać głosu partnera, a następnie powiedz o stanie swojej wątroby.

Flirtowanie to dobry sposób na wiele problemów

Dobrze jest nadal flirtować, więc partnerowi łatwiej jest rozmawiać, a potem uprawiać seks. W końcu, jeśli rozmowa jest prowadzona we właściwy sposób i użyjemy właściwych słów – jest bardzo prawdopodobne, że jeśli twój partner nie chce mówić, seks będzie pierwszy – a potem porozmawiasz.

Kup seks zabawki!

Używanie zabawek może znacznie podnieść temperaturę w sypialni – tak naprawdę nie musisz używać nie wiadomo jak drogich zabawek erotycznych – wystarczy zwykła packa, aby naprawdę zmienić stan sypialni i tym samym aby znowu było w łóżku gorąco.

Rozmawiajcie na tematy tabu

Wiele osób zapomina, że w związku należy zrealizować nie tylko nasze marzenia, ale także wizję szczęśliwego życia z partnerami. Niestety, w związkach musisz nauczyć się wyrażać swoje potrzeby i omawiać z partnerem tematy, które wcześniej wydawały Ci się tabu. Tylko w ten sposób możesz w pełni uwierzyć w siebie i zdobyć zaufanie drugiej strony. Naturalnie sama rozmowa zwykle nie wystarczy, ale skoro jesteście już w związku, to zapewne ufacie sobie nawzajem. Z tego powodu też postaraj się realizować swoje cele krok po kroku – na przykład jednego dnia zrób coś miłego dla partnera – oczywiście nie oczekując niczego w zamian. Jeśli twój partner odwzajemni twoje miłe gesty, to idź dopiero wtedy dalej ze swoim planem.