Czy tylko mężczyźni odwiedzają strony dla dorosłych?

104

Strony dla dorosłych to nie tylko te z filmami i opowiadaniami erotycznymi, portale służące umawianiu się na seks, ale również wszelkiej maści strony z grami hentai i tym podobne. Jedni wejdą na nie kilka razy z ciekawości, inni po to, by rozładować napięcie seksualne. Jest jeszcze grupa osób, która wejdzie po to, by móc spotkać się z drugą osobą w wiadomym celu.

Czy wszyscy wchodzą na strony erotyczne?

Każdy człowiek kiedyś wszedł na stronę erotyczną. Jedni celowo, inni gdyż przeniosła ich na takową stronę przez przypadek kliknięta reklama. I wszystko byłoby w porządku, gdyby na takie przypadkowe wejścia nie były narażone dzieci.

Skoro zostało ustalone, że każdy kiedy wszedł na stronę +18, to śmiało można przyjąć, że na takie strony wchodzą nie tylko panowie, ale również panie. Na dowód, że korzystają z takich stron świadomie mogą posłużyć portale z ogłoszeniami towarzyskimi dla panów lub seks kamerki.

Po co wchodzi się na strony +18?

Przede wszystkim na takie strony wchodzi się po to, by podczas oglądania filmów dla dorosłych zmniejszyć swoje napięcie seksualne. I robią to zarówno kobiety jak i mężczyźni. Ponadto część pań z zamiłowaniem czyta opowiadania pornograficzne, by móc chociaż w ten sposób spełnić swoje fantazje. Oczywiście takie strony mają też swoje mroczniejsze oblicze, które przeciętnego zjadacza chleba może przerazić. Istnieją bowiem specjalne fora BDSM na których ludzie ”sprzedają się”, bądź też oferują ”sprzedaż” bądź ”wymianę” swojego niewolnika. Nikt oczywiście na siłę nie trzyma nikogo. Jest to swego rodzaju uproszczenie stosowane przez pasjonatów takich doznań seksualnych. Wszystko też odbywa się zgodnie z prawem. Oczywiście strony erotyczne wszelkiej maści to również seks kamerki i ogłoszenia towarzyskie, które odwiedza się w wiadomym celu. Choć w chwili obecnej zaczynają tracić na popularności, gdyż ludzie coraz chętniej umawiają się na darmowy seks, w ramach tak zwanej dobrej zabawy.

Podsumowanie

Wszystko jest dla ludzi, w granicach zdrowego rozsądku. Seks także. Niestety trzeba uważać, by na strony dla dorosłych nie weszły przez przypadek dzieci. A oto niestety łatwo. Wystarczy raz wpisać około erotyczną frazę w wyszukiwarkę bądź wejść na tego typu stronę, by zaczęły wyskakiwać strony nieodpowiednie dla dzieci. Na szczęście jest coraz więcej możliwości, by je przed stronami dla dorosłych bronić, więc śmiało można z nich korzystać.